Wood Look PCV

Okna Wood Look są doskonałym rozwiązaniem dla budownictwa jednorodzinnego jak i przy renowacjach budownictwa zabytkowego, gdzie wymagana jest zgodność architektoniczna. Żyj w harmonii z naturą, nie rezygnując z korzyści jakie daje nowoczesna technika.
Okna Wood Look produkowane są z niemieckich profili PCV SALAMANDER w klasie A o szerokości 73 mm, a wyglądają jak okna drewniane.
Okna dzięki zastosowaniu potrójnej szyby SUPERtermo 0,5 W/m2K, opatentowanych wzmocnień termicznych SteelPUR®, ciepłych kolorowych ramek CHROMATECH ultra i wyboru 30 kolorowych oklein, oprócz wyglądu drewna mają jedne z najlepszych parametrów termicznych na rynku.
Unikalna technologia zgrzewania narożników ram i skrzydeł pod kątem prostym w połączeniu z zaawansowaną techniką oklejania profili PCV kolorowymi foliami drewnopodobnymi pozwala na uzyskanie klasycznej estetyki jak do tej pory zarezerwowanej dla drewna. Wyposażone są w pakiet komfortowych okuć i pakiet bezpieczeństwa z klamką METZ z zabezpieczeniem Secustik.