N.ergo PCV

Okna N.ergo powstały w wyniku poszukiwań ekonomicznego rozwiązania dla nowatorskiej stolarki PCV. N.ergo są konsekwencją wyboru najważniejszych cech nowoczesnego okna, jego zalet i najistotniejszych funkcji.
Klasycznie płaska lub opływowa konstrukcja skrzydła połączona z zaokrągloną listwą przyszybową doskonale wkomponowuje się w estetykę większości domów. Solidna budowa okien N.ergo zapewnia bardzo dobre walory użytkowe oraz właściwy klimat w pomieszczeniach.
Okna produkowane są z niemieckich 5-komorowych profili PCV SALAMANDER o szerokości 73 mm w klasie B. N.ergo to rzetelny produkt w dobrej cenie!
N.ergo to ekonomiczna linia okien tak zaprojektowana aby zagwarantować najlepszy stosunek jakości i funkcjonalności do ceny. Dzięki ciepłym 5-komorowym profilom o szerokości 73 mm i przy zastosowaniu szyby SUPERtermo 0,5 W/m2K z ciepłymi ramkami MS - okna N.ergo osiągają parametry termiczne zarezerwowane dla o wiele droższych systemów okiennych klasy premium.
Do wyboru są dwa skrzydła: płaskie i półzlicowane oraz trzy okleiny drewnopodobne Orzech, Złoty Dąb i Anthrazitgrau w strukturze drewna.
Okna wyposażone są w niezawodne okucia FAVORIT firmy SIEGENIA z mikrowentylacją i zabezpieczeniem przeciwwyważeniowym (w opcji).
Do wyboru szyby antywłamaniowe i bezpieczne, szprosy międzyszybowe i naklejane oraz szeroka gama szyb ornamentowych.